Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Rok szkolny

2019/20

 
Procedury bezpieczeństwa
  1. Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Oddziały Przedszkolne otwórz

  2. Procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Oddziały Przedszkolne otwórz

  3. Rejestr dezynfekcji otwórz

  4. Oświadczenie otwórz

 
Grupa 5

Wszystkie informacje, ćwiczenia i zadania dla dzieci z grupy P5 znajdują się na grupie utworzonej na Facebook pod nazwą „Przedszkolaki z grupy 5”. Grupa jest zamknięta i mogą z niej korzystać tylko rodzice i wychowawcy.

 
GRUPA P2

Propozycje zabaw, ćwiczeń dla grupy P2 przesyłane są na grupę utworzoną na Facebooku o nazwie Grupa P2 - Biedronki, Przedszkole SP20 NS do której dostęp mają wychowawczynie oraz rodzice.

 
Grupa P1

Link dla rodziców grupy P1

https://drive.google.com/open?id=1P7JX2XenQpPQFC3iJRIUzJC2fRhZR6HX

 
MATERIAŁY DLA GRUPY P4

login:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

hasło: dostępne u wychowawczyń oddziału 

 
Grupa P3

Grupa P3 - powstał mail grupowy, gdzie przesyłane są propozycje dla dzieci:
Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
hasło dostępne u wychowawczyń.

 
Materiały do nauki

MATERIAŁY DLA GRUP P6, P7, P8

https://drive.google.com/drive/folders/1DOjiYrpCwasDH0DMoiVJReK36UIohMJd?usp=sharing

 
KARNAWAŁ W GRUPIE P 8
     
 

15 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa, wszystkie dzieci przebrane w stroje ulubionych postaci bajkowych wyruszyły na bal. Było głośno, kolorowo i wesoło. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

 
Zabawa karnawałowa.
     

W dniu 15 stycznia 2020r. grupy przedszkolne wraz z klasami I-III brały udział w szkolnym balu karnawałowym. Uczniowie przebrani w różne, kolorowe stroje balowe, bawili się w rytmie skocznej muzyki. Na balu panowała świetna atmosfera! Wszystkie dzieciaki jednogłośnie stwierdziły, że było "MEGA SUPER"!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

 
Ramowy rozkład dnia dla oddziałów przedszkolnych.

Ramowy rozkład dnia dla grup oddziałów przedszkolnych

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.