Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole

2020-21

"Dzień Postaci z bajek"

05.11.2020r.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek przedszkolaki wzięły udział w bajkowym spotkaniu, podczas którego opowiadały o swoich ulubionych bajkowych postaciach.

Później były zabawy wymagające wykazania się znajomością treści bajek, tych znanych i mniej znanych, m.in. dzieci rozwiązywały zagadki, rozpoznawały bajkę po rekwizycie oraz po przeczytaniu fragmentu książki. Były muzyczne zgadywanki bajkowe, zabawy ruchowe oraz prezentacja dziecięcych bajkowych przebrań. Dzieci bardzo dobrze znają bajki i świetnie radziły sobie z zadaniami.

2019/20

Procedury bezpieczeństwa
  1. Wewnętrzna procedura bezpieczeństwa Szkoły Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Oddziały Przedszkolne otwórz

2. Procedura postępowania na wypadek podejrzenia zakażenia koronawirusem w Szkole Podstawowej nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Oddziały Przedszkolne otwórz

3. Rejestr dezynfekcji otwórz

4. Oświadczenie otwórz

Grupa 5

Wszystkie informacje, ćwiczenia i zadania dla dzieci z grupy P5 znajdują się na grupie utworzonej na Facebook pod nazwą „Przedszkolaki z grupy 5”. Grupa jest zamknięta i mogą z niej korzystać tylko rodzice i wychowawcy.

GRUPA P2

Propozycje zabaw, ćwiczeń dla grupy P2 przesyłane są na grupę utworzoną na Facebooku o nazwie Grupa P2 - Biedronki, Przedszkole SP20 NS do której dostęp mają wychowawczynie oraz rodzice.

Grupa P1

Link dla rodziców grupy P1

MATERIAŁY DLA GRUPY P4

hasło: dostępne u wychowawczyń oddziału

Grupa P3

Grupa P3 - powstał mail grupowy, gdzie przesyłane są propozycje dla dzieci:
hasło dostępne u wychowawczyń.

Materiały do nauki

MATERIAŁY DLA GRUP P6, P7, P8

KARNAWAŁ W GRUPIE P 8

15 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa, wszystkie dzieci przebrane w stroje ulubionych postaci bajkowych wyruszyły na bal. Było głośno, kolorowo i wesoło. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna