Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole

2019/20

KARNAWAŁ W GRUPIE P 8

15 stycznia odbyła się zabawa karnawałowa, wszystkie dzieci przebrane w stroje ulubionych postaci bajkowych wyruszyły na bal. Było głośno, kolorowo i wesoło. Wszyscy świetnie się bawili, co widać na zamieszczonych zdjęciach.

Zabawa karnawałowa.

W dniu 15 stycznia 2020r. grupy przedszkolne wraz z klasami I-III brały udział w szkolnym balu karnawałowym. Uczniowie przebrani w różne, kolorowe stroje balowe, bawili się w rytmie skocznej muzyki. Na balu panowała świetna atmosfera! Wszystkie dzieciaki jednogłośnie stwierdziły, że było "MEGA SUPER"!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

Ramowy rozkład dnia dla oddziałów przedszkolnych.

Ramowy rozkład dnia dla grup oddziałów przedszkolnych

Jadłospis od 05.11.2018 do 09.11.2018

Podróże z misiem gr pr 8.
      Rozpoczęliśmy cykliczne spotkania z biblioteką pedagogiczną w Nowym Sączu. Do naszej sali zawitał miś . Podczas wizyty dowiedzieliśmy się co należy zabrać na wycieczkę. Przemierzylismy naszą Ojczyznę w zdłuż i w szerz. Wysłuchalismy bajki o czarodziejskich słowach. Dostalismy paszport w którym będą umieszczane pieczątki.

P-7 w Pogotowiu Ratunkowym
      20 września 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego P7 odwiedziły Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu. Tam zostały zapoznane przez panią Urszulę Bednarek, pielęgniarkę przełożoną, z pracą ratowników medycznych oraz z wyposażeniem ambulansu. Dzieci były bardzo zaciekawione i zapamiętały ważne numery alarmowe.

Wycieczka do „Stróż” – Sądecki Bartnik „Pszczółki”

Dnia 18.06.18r. dzieci z grupy „ Pszczółek” pojechały na wycieczkę do Stróż. Przedszkolaki zwiedziły skansen i muzeum pasieki, jeździły wozem konnym po okolicy, odwiedziły zagrody ze zwierzątkami. Największą radość dzieci miały z jazdy na kucyku. Były też gry i zabawy na placu zabaw. Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do Przedszkola.

Dzień Mamy i Taty – „Pszczółki”

24.05.2018 r. w grupie „ Pszczółek” odbyła się uroczysta akademia. Sala przedszkolna stała się  sceną, na której dzieci w pięknych strojach zapr3zentowały bogaty program artystyczny.

Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Po prezentacji  słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku.

poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna