Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Rok szkolny

2018/2019

 
Jadłospis od 05.11.2018 do 09.11.2018
 
Podróże z misiem gr pr 8.
      Rozpoczęliśmy cykliczne spotkania z biblioteką pedagogiczną w Nowym Sączu. Do naszej sali zawitał miś . Podczas wizyty dowiedzieliśmy się co należy zabrać na wycieczkę. Przemierzylismy naszą Ojczyznę w zdłuż i w szerz. Wysłuchalismy bajki o czarodziejskich słowach. Dostalismy paszport w którym będą umieszczane pieczątki.
 
 
P-7 w Pogotowiu Ratunkowym
      20 września 2018 r. dzieci z oddziału przedszkolnego P7 odwiedziły Sądeckie Pogotowie Ratunkowe w Nowym Sączu. Tam zostały zapoznane przez panią Urszulę Bednarek, pielęgniarkę przełożoną, z pracą ratowników medycznych oraz z wyposażeniem ambulansu. Dzieci były bardzo zaciekawione i zapamiętały ważne numery alarmowe.
 
Rok szkolny

2017/2018

 
Wycieczka do „Stróż” – Sądecki Bartnik „Pszczółki”
     

Dnia 18.06.18r. dzieci z grupy „ Pszczółek” pojechały na wycieczkę do Stróż. Przedszkolaki zwiedziły skansen i muzeum pasieki, jeździły wozem konnym po okolicy, odwiedziły zagrody ze zwierzątkami. Największą radość dzieci miały z jazdy na kucyku. Były też gry i zabawy na placu zabaw. Szczęśliwi i zadowoleni wróciliśmy do Przedszkola. 

 
Dzień Mamy i Taty – „Pszczółki”
     

24.05.2018 r. w grupie „ Pszczółek” odbyła się uroczysta akademia. Sala przedszkolna stała się  sceną, na której dzieci w pięknych strojach zapr3zentowały bogaty program artystyczny.

Były wiersze, piosenki, tańce oraz życzenia dla kochanych rodziców. Po prezentacji  słowno – muzycznej wszyscy zasiedli do słodkiego poczęstunku. 

 
Akademia Filiminek w kinie „ Sokół” - „Pszczółki”
     

W miesiącu maju przedszkolaki z grupy „Pszczółek” uczestniczyły w spotkaniu w ramach projektu Akademii Przedszkolaka „Filiminek” organizowanego przez kino „ Sokół”. Dzieci obejrzały film animowany pt. „Miś…”

 
„Bajki naszych Babć” – Babcie czytają bajki w grupie „Pszczółek”
     

Na przełomie kwietnia – maja 2018 r. grupę „Pszczółek” zaszczyciły swoją obecnością Babcie naszych przedszkolaków. Babcia Mai Konstanty, która przeczytała dzieciom bajkę pt. „Krasnoludki”, babcia Justynki Łatki, która przeczytała bajkę pt. „ Wiosna” oraz babcia Emilki Tarkowskiej, która przeczytała bajkę pt. „Czerwony Smok”.

 
Bal Karnawałowy w Przedszkolu - gr. MOTYLKI
     

Jak przystało na prawdziwych przedszkolaków czas karnawału należało uświetnić prawdziwym balem karnawałowym. Dzieci bajecznie ubrane w kolorowe stroje karnawałowe przednio się bawiły. 

 
Występ grupy Pszczółek dla klasy 1c – Jasełka (26.01.2018r.)
     

26 Stycznia gościliśmy w naszej grupie klasę 1c. Przedszkolaki z grupy Pszczółek dla swoich starszych kolegów ze szkoły zaprezentowały Jasełka. Nasi uczniowie zostali wprowadzeni w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu przedszkolaki wspólnie z klasą 1c zaśpiewały kolędę oraz zatańczyły taniec wkoło choinki.

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.