Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Bal Karnawałowy w Przedszkolu - gr. MOTYLKI
     

Jak przystało na prawdziwych przedszkolaków czas karnawału należało uświetnić prawdziwym balem karnawałowym. Dzieci bajecznie ubrane w kolorowe stroje karnawałowe przednio się bawiły. 

 
Występ grupy Pszczółek dla klasy 1c – Jasełka (26.01.2018r.)
     

26 Stycznia gościliśmy w naszej grupie klasę 1c. Przedszkolaki z grupy Pszczółek dla swoich starszych kolegów ze szkoły zaprezentowały Jasełka. Nasi uczniowie zostali wprowadzeni w nastrój Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu przedszkolaki wspólnie z klasą 1c zaśpiewały kolędę oraz zatańczyły taniec wkoło choinki.

 
Teatrzyk w przedszkolu – „Pszczółki”
     

Dnia 8.02.2018r. przedszkolaki obejrzały teatrzyk pt. „Jaś i Małgosia w krainie ekologii”. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem śledziły nieco inne losy tytułowych bohaterów. Tym razem Jaś i Małgosia nie szanowali przyrody. Na szczęście, jak to w bajkach bywa na straży ochrony przyrody stali dobra czarownica i dobry wilk, którzy pokazali dzieciom jak należy właściwie postępować. Wszystko zakończyło się szczęśliwie.

 
Integracyjny Bal Karnawałowy - czyli my się w ferie nie nudzimy
     

13.02.2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Nowym Sączu odbył się XVIII Wielki Integracyjny Bal Karnawałowy Radość Wasza Radość Nasza. Grupa Motylków i Biedronek przebrana w piękne stroje wraz z Paniami postanowiła wziąć udział w karnawałowym balu dla najmłodszych. 

 

 
Grupa Pszczółek – Projekt Filiminek
     

Przedszkolaki z grupy Pszczółek brały udział w projekcie pn. Akademia Przedszkolaka FILMINEK. W ramach projektu dzieci obejrzały w kinie Sokół filmy animowane oraz uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych. Dzieci z zaciekawieniem śledziły rozwój przygód i perypetie bohaterów. Największą atrakcją było spotkanie z Mikołajem, który obdarował wszystkich drobnymi upominki oraz kalendarzem na rok 2018 ozdobionym  pracą plastyczną w wykonaniu przedszkolaków. Z niecierpliwością czekamy na wiosenną edycję projektu.

 

 
Dzień Babci i Dziadka (16.01.2018r.)– „Pszczółki”
     

Na uroczystość przybyli bardzo licznie Dziadkowie przedszkolaków. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecko pełnią dziadkowie. Przedszkolaki bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci wręczyły niespodzianki przygotowane w przedszkolu wspólnie ze swoimi paniami. Uroczystość zakończono poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców.

 
Turniej sportowy przedszkola – Pszczółki
     

W dniu 8.01.2018r. został zorganizowany w naszej szkole „Turniej sportowy przedszkolaków”. Organizatorzy przedstawili program i regulamin zawodów, przypomnieli o zasadach bezpiecznego zachowania na terenie sali gimnastycznej oraz przeprowadzili konkursy sportowe. Podczas całej imprezy panowała gorąco, sportowa atmosfera jak na prawdziwych igrzyskach. Na zakończenie organizatorzy  wręczyli dzieciom dyplomy oraz nagrody.

 
Bal karnawałowy w przedszkolu (17.01.2018r.) – Pszczółki
     

Bal odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy. Dzieci bawiły się wesoło, każdy mógł zatańczyć jak najbardziej wymyślone tańce przy pięknej muzyce. Przedszkolaki pięknie się bawili, uczestnicząc z wielką ochotą we wspólnych zabawach i konkursach.                                                                                                                        

 
Wigilia w przedszkolu grupa „Pszczółki”
     

Dnia 20.12.2017r. od rana był pełen oczekiwania na ten szczególny moment w rok. Wszystkie dzieci i panie zgromadziły się przy „wspólnym stole”, aby cieszyć się radosną atmosferą Świąt Bożego Narodzenia. Był to czas dzielenia się opłatkiem, życzeń, śpiewania kolęd i degustacji wigilijnych potraw.

 
Dzień Babci i Dziadka - Jasełka - gr. MOTYLKI
     

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje - to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, gdyż to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. W podzięce za ich wielkie serce, dnia 24 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie z Babciami i Dziadkami dzieci z grupy Motylków. Seniorzy podziwiali w tym dniu umiejętności swoich wnuków prezentujących inscenizację Jasełek.

 
Warsztaty z Panią Florystką - gr MOTYLKI
     

10.01.2018r. grupę Motylków odwiedziła pani Iza - florystka. Na początku opowiedziała dzieciom o swojej pracy, o narzędziach potrzebnych do pracy w jej zawodzie. Następnie wyjaśniła wychowankom na czym będą polegać zajęcia przez nią przygotowane, udzieliła krótkiej  instrukcji i dzieci przystąpiły do wykonywania upominków dla Babci i Dziadka. Pod czujnym okiem fachowca powstały piękne prezenty, które dzieci wręczą swoim dziadkom w czasie uroczystości z okazji ich święta.

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.