Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Zabawa andrzejkowa
     

29.11.2017r. grupa MOTYLKÓW oddała się całkowicie zabawie andrzejkowej. Dzieci tego dnia poszerzyły  swoją wiedzę na temat zwyczajów ludowych tego święta, a dobry taniec, wróżby oraz różnorodne konkursy połączone ze słodkim poczęstunkiem pozwoliły Motylkom poczuć ten andjrzejkowy klimat. 

 
Spotkanie z hodowcą psów.
    

28.11.2017r. nasze PRZEDSZKOLE odwiedziły pieski: DOLLY & MÓJ CI ON (Kozak). Hodowca tychże psów opowiedział dzieciom o swojej hodowli tj. Berneńskich Psów Pasterskich zwanej Kielo Cud, przypomniał dzieciom zasady postępowania z obcym psem.

 
Mikołajki
     

06.12.2017r. grupę MOTYLKÓW odwiedził długo wyczekiwany gość, czyli Święty Mikołaj wraz z swoją załogą. Dzieci z dużym entuzjazmem witały swojego tajemniczego Gościa. Zanim nastąpił tak długo wyczekiwany moment, czyli wręczenie prezentów,

 
Dzień tradycji
     

05.12.2017r. grupa MOTYLKÓW uczestniczyła w szkolnym wydarzeniu, jakim był "Dzień Tradycji". Dzieci na ten dzień przygotowały wraz z grupami Pszczółek i Biedronek dwie pastorałki, które zaśpiewały przed nauczycielami oraz swoimi starszymi kolegami i koleżankami.

 
Dzień postaci bajek.
     

Dnia 06.11.2017 r. w grupie MOTYLKÓW odbył się Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia naszą grupę odwiedził Pan Kleks, który przeczytał dzieciom bajki oraz wręczył duży prezent w postaci Pluszowego Misia.

 
Mikołaj w grupie Pszczółek
       

Wizyta Świętego Mikołaja w naszej grupie, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci przygotowują się do niego starannie. 6.12.2017r. nadszedł wreszcie długo oczekiwany dzień. Wszystkie dzieci już od samego rana z wielką niecierpliwością spoglądały na drzwi, nadsłuchiwały „Mikołajkowych” dzwoneczków. Święty Mikołaj nie zawiódł. Dzieci zaśpiewały Mikołajowi przygotowaną piosenkę, rozmawiały z Mikołajem, słuchały opowiadań wyczekiwanego Gościa. Święty Mikołaj wręczył każdemu dziecku wspaniały prezent.

 
Dzień Tradycji w Szkole – Udział Przedszkolaków.
       

Dnia 5.12.2017r. w naszej szkole odbył się „Dzień Tradycji”. Podczas Dnia Tradycji można było zobaczyć na stoiskach ustawionych na holu szkoły robótki ręczne, nauczyć się pisania ikon, robienie gorsetów oraz uczestniczyć w dekoracji choinek. Mi zabrakło chleba ze smalcem, naleśników i pierników. Podczas Dnia Tradycji zaprezentowała się grupa Sądeczoki oraz Przedszkolaki z Pastorałką. 

 
Konkurs plastyczno – techniczny „Ekologiczne drzewo”
       

Dnia 28.11.2017r. został rozstrzygnięty konkurs plastyczno – techniczny dla dzieci i rodziców z grupy Pszczółek. Dzieci i Rodzice włożyli dużo wysiłku i serca w swoje dzieła. Doceniamy je wszystkie i dziękujemy za ogromne zaangażowanie. Gratulujemy!

 
Zajęcia otwarte dla Rodziców – „Drzewo w czterech porach roku”.
       

Dnia 20.11.2017 r. w grupie Pszczółek odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Jak zawsze Rodzice nas nie zawiedli. „Drzewo w czterech porach roku” to temat wokół którego dużo się działo podczas naszego spotkania.

 
Metoda Projektu w grupie „Pszczółek”.
     

Na przełomie października/listopada w grupie Pszczółek zostały przeprowadzone zajęcia metodą projektów. Tematem przewodnim było: „Drzewo”.

Celem tej metody jest pomoc dzieciom w budowaniu bogatego obrazu świata. Podczas realizacji projektów edukacyjnych przedszkolaki stają się czujnymi poszukiwaczami wiedzy i aktywnymi badaczami otaczającego świata. Podejmowane działania pozwalają im poznać poszczególne zagadnienia wielozmysłowo. W realizację projektu zaangażowani byli również rodzice.

 
Andrzejki w Przedszkolu – „Pszczółki”
     

29.11.2017 r. odbyła się w naszej grupie zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Były wróżby, poczęstunek i dobra zabawa.

 Nasze „Andrzejki” były pełne radości i niespodzianek.  

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.