Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Metoda Projektu w grupie „Pszczółek”.
     

Na przełomie października/listopada w grupie Pszczółek zostały przeprowadzone zajęcia metodą projektów. Tematem przewodnim było: „Drzewo”.

Celem tej metody jest pomoc dzieciom w budowaniu bogatego obrazu świata. Podczas realizacji projektów edukacyjnych przedszkolaki stają się czujnymi poszukiwaczami wiedzy i aktywnymi badaczami otaczającego świata. Podejmowane działania pozwalają im poznać poszczególne zagadnienia wielozmysłowo. W realizację projektu zaangażowani byli również rodzice.

 
Andrzejki w Przedszkolu – „Pszczółki”
     

29.11.2017 r. odbyła się w naszej grupie zabawa andrzejkowa. W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Były wróżby, poczęstunek i dobra zabawa.

 Nasze „Andrzejki” były pełne radości i niespodzianek.  

 
Dzień Pluszowego Misia w grupie „Pszczółek”.
     

 Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe misie opanowały grupę Pszczółek. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. W tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, zgadywanki, śpiewanie piosenek, misiowe tańce…

 
Eksperymenty
     

Podczas cotygodniowych zajęć dzieci brały udział w doświadczeniach, które pokazują im ciekawe zjawiska, które samodzielnie mogą wykonać. Zabawa jest przednia, a satysfakcja dzieci niesamowita.

 
AKCJA PACZKA DLA ZWIERZACZKA – zachęcamy wszystkich!
     

AKCJA PACZKA DLA ZWIERZACZKA „ZIMOWA POMOC DLA PSIAKÓW”

 

 
Występ jesienny „Dary Jesieni” i zajęcia otwarte z rodzicami w gr. Biedronek
     

Jesień, to kolorowa i wyjątkowa pora roku, a także bardzo obfitująca w ciekawe wydarzenia w naszym przedszkolu. Dnia 22.11.2017r. dzieci wystąpiły przed swoimi rodzicami. Przedstawiły wiersze, piosenki i tańce związane z piękną porą roku jaką jest jesień. Występ bardzo się podobał i został nagrodzony wielkimi brawami.

 
Muchomorki w gr. Biedronek
     

 

Tym razem Przedszkolaki wykonały piękne czerwone muchomory, jako podsumowanie zajęć o grzybach niejadalnych. Na początku zaczęliśmy od pomalowania rolek po papierze na biało, przy użyciu farby i pędzli. Następnie na talerzykach papierowych przyklejaliśmy zieloną bibułę, która wyglądała jak mech w lesie.

 
Dzień Pluszowego Misia w grupie Biedronek
     

W dniu 24.11.2017r. przedszkolaki z grupy Biedronki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym przyjacielem –  Misiem.  Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe i kolorowe. Każdy był piękny i wyjątkowy. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach: „Dwa malutkie misie”, ‘Jadą, jadą misie”.

 
Paczka dla dzieciaczka

Zapraszamy do corocznej akcji. Szczegóły na plakacie UÅ›miech

Paczka dla dzieciaczka POBIERZ

 
„Ekologiczne drzewo” – konkurs plastyczno techniczny

Zapraszamy dzieci wraz z Rodzicami z grupy Pszczółek  do udziału w konkursie plastyczno – technicznym  „Ekologiczne drzewo”.

Więcej informacji na tablicy ogłoszeń w Przedszkolu. 

 
Wizyta w Straży Pożarnej w Nowym Sączu

     

Dnia 17.10.2017 r. dzieci z gr. „Pszczółki” wybrały się na wycieczkę do Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. W trakcie spotkania funkcjonariusze Straży opowiedzieli o swojej trudnej i jakże ważnej pracy.

 

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.