Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Wycieczka do Straży Granicznej gr. „Pszczółki”
     

Dnia 12.10.2017 r. dzieci z gr. „Pszczółki” wybrały się do siedziby Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, który mieści się w naszym mieście. Dzieci zapoznały się z pracą funkcjonariuszy Straży Granicznej, zobaczyły m.in. kolumnę transportową, musztrę, salę kolumnową, orkiestrę.

 
Pierwsze dni w przedszkolu „ Z uśmiechem” gr. „Pszczółki”
     

1 września już za nami, rozpoczęliśmy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Dzieci wróciły po udanych wakacjach wypoczęte, roześmiane, wesołe i gotowe na nowe wyzwania. Przedszkolaki witały się z długo niewidzianymi kolegami i koleżankami, szybko zapoznały się z nową salą i zabawkami. Mamy nadzieję, że ten rok szkolny przyniesie wszystkim dzieciom, paniom i rodzicom wiele satysfakcji oraz dużo radości z postępów i z odnoszonych  sukcesów.

 
Wycieczka do kina Sokół na Filminek cz.1 – grupa Biedronki
     

Dnia 08.11.2016r. wybraliśmy się na Projekt pn. Akademia Przedszkolaka FILMINEK, który powstał z myślą o widowni w wieku 3-6 lat. Dzieci mogły obejrzeć animacje „Mała wielka stopa”, która dostarczyła mnóstwo pozytywnych emocji. Przedszkolaki poznały Adasia, który nie spodziewa się, że już wkrótce odkryje pewien rodzinny sekret. 

 
Dzień Postaci z Bajek – grupa Biedronki
     

W poniedziałek, 6 listopada, w naszej Szkole i Przedszkolu odbył się Światowy Dzień Postaci z Bajek. W tym wyjątkowym dniu dzieci przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. We wszystkich bajowych grupach przedszkolaki wspaniale się bawiły. 

 
Wycieczka do Bajkolandu – grupa Biedronki
     

W dniu 24.10.2015r. przedszkolaki z grupy Biedronki wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw Dziecięcych „Bajkoland” . Dzieci mogły korzystać z sali zabaw, w której znajdowały się różne labirynty, baseny z piłkami, zjeżdżalniami, kładkami i różnymi innymi atrakcjami. 

 
Wizyta trenerów tenisa.
     

Grupę „Żabek” odwiedzili trenerzy tenisa. Pokazali dzieciakom sprzęt i opowiedzieli o te dyscyplinie sportowej. Na koniec zorganizowali dla całej  grupy gry i zabawy. 

 
Pasowanie na przedszkolaka grupa „Żabki”
     

26 października 2017r. odbyło się w naszym przedszkolu „Pasowanie na przedszkolaka”. Dzieci z najmłodszej grupy zostały pełnoprawnymi przedszkolakami. Odbyło się krótkie przedstawienie  dla gości. A później uroczyście Pani dyrektor „pasowała” każdego malucha  na przedszkolaka. Dzieciaki otrzymały dyplomy i drobne upominki. 

 
Dzień przedszkolaka
     

Wszyscy swoje święto maja tańczą skaczą i śpiewają Przedszkolaki przykład dają i tez swoje święto mają.

W grupie „Żabek” odbył się on 21 września.  Ten, wyjątkowy dzień stał się wspaniałą okazją do radości i wspólnej zabawy. Dzieciaki otrzymały medale i słodka nagrodę. 

 
Dzień postaci z bajek.
     

W przedszkolu odbył się dzień postaci z bajek. Odwiedził nas Pan Kleks przeczytał bajkę pt. „Kot w butach”. I zostawił duży prezent. Miś teraz obserwuje i pilnuje porządku w przedszkolu. Później odbyły się konkursy związane z bajkami.

 
Powitanie Pani Jesieni
     

„ Idzie, idzie Pani Jesień,

Różne dary w koszu niesie”

 

 
Wycieczkę do Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej
     

16.10.2017r. Grupa MOTYLKI wybrała się na wycieczkę do Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. Dzieci brały udział w zajęciach prowadzonych przez strażaków, zostały zapoznane ze specyfiką pracy. Odbyła się także prezentacja sprzętu i wozów strażackich.

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.