Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu - Przedszkole
Wycieczka do Straży Pożarnej gr. Biedronki
     

16.10.2017r. Grupa Biedronki wzięła udział w wycieczce do Miejskiej Komendy Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Sączu. Dzieci wzbogaciły swoje wiadomości o pracy strażaków, którzy nie tylko gaszą pożary, ale również ratują ludzi poszkodowanych w wypadkach samochodowych, powodziach i wichurach.

 
Wycieczka do Straży Granicznej gr. Biedronki

     

12.10.2017r. Dzieci z grupy Biedronki były na wycieczce w Karpackim Oddziale Straży Granicznej. Przedszkolaki zwiedziły Salę Tradycji, gdzie oglądały zdjęcia i kroniki przedstawiające dawną działalność jednostki. Następnie obejrzały różnego rodzaju pojazdy służbowe, tj. motocykle, samochody i quady. 

 
Ruch Drogowy – wyjście na skrzyżowanie gr. Biedronki
     

Dzieci z grupy „Biedronki” udały się w dniu 18.09.2017 roku wybrały się na pobliskie skrzyżowanie. Celem wyjścia było kształtowanie  nawyku właściwego zachowania się w ruchu drogowym oraz utrwalenie podstawowych zasad poruszania się po drogach. Przedszkolaki obserwowały ruch uliczny, ćwiczyły umiejętności poruszania się w pobliżu jezdni oraz prawidłowego przechodzenia przez pasy. 

 
Owocowy dzień u Biedronek
     

06.10.2017r. w grupie Biedronek odbył się "Owocowy dzień". W tym dniu zagościły w grupie różnorodne owoce lubiane przez dzieci takie jak: jabłka, gruszki, banany, winogrona, melon, arbuz i inne. Dzieci dowiedziały się jak ważną rolę w odżywianiu odgrywają owoce. Radości było wiele w przygotowaniu sałatek, a potem w jej jedzeniu. Wszystkie przyniesione owoce przez dzieci wyśmienicie smakowały i równie szybko znikały z miseczek!

 
Korowód Jesienny grupy Biedronek
     

26.09.2017r. Przedszkolaki z grupy Biedronki ruszyły barwnym korowodem w poszukiwaniu Jesieni. Przedszkolaki pięknie przystrojone w jesienne barwy przemaszerowały wraz z Paniami w Jesiennym Korowodzie do pobliskiego Lasku Schwerteńskiego. Każdemu ten dzień upłynął bardzo miło i wesoło, nie obeszło się bez wspólnych piosenek oraz zabaw na świeżym powietrzu.

 
Jesień w Sali Biedronek
     

Przywitaliśmy już Panią Jesień, która bardzo nas zainspirowała swoimi pięknymi kolorami. Postanowiliśmy zaprosić je do naszej Sali i pięknie udekorować. Malowaliśmy drzewo i zaczepialiśmy na nim kolorowe liście. Nasze rączki też się troszkę pobrudziły wykonując prace plastyczne. Bardzo dobrze się bawiliśmy, a to dopiero początek. 

 
Dzień Przedszkolaka w grupie Biedronek
     

22.09.2017r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jak co roku przyświecało nam hasło: "Zabawa, radość, edukacja". Ciocie opowiedziały dzieciom kilka słów o tym święcie a także przeczytały list Rzecznika Praw Dziecka, pana Marka Michalaka, który specjalnie na tę okazję napisał do dzieci kilka słów. 

 
Dokumenty do pobrania dla rodziców dzieci przedszkolnych

Ankieta informacyjna o dziecku

Oświadczenie o odbieraniu dziecka z przedszkola

Regulaminy i procedury przedszkola

Wyprawka przedszkolaka

 
Rok szkolny

2016/2017

 
Całoroczna Akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom” w grupie „Motylki”
     

Nie do przecenienia jest rola, jaką w wychowaniu i rozwoju człowieka od najmłodszych lat odgrywa kontakt z książką, rozwijając wrażliwość i wpływając na rozwój intelektualny młodego słuchacza i czytelnika. Dziękujemy zaproszonym rodzicom i wszystkim którzy zaangażowali się w akcję „Cała Polska czyta dzieciom". Za poświęcony czas, za słodycze oraz niespodzianki, które sprawiały dzieciom dużo radości.

 
Rozstrzygnięcie konkursu „Moja ulubiona książeczka”
     

 W miesiącu maju odbył się w przedszkolu konkurs przeznaczony dla dzieci i ich rodziców „Moja ulubiona książeczka” ,który polegał na wspólnym wykonaniu okładki z ulubionej bajki dziecka. Wyniki konkursu zostały ogłoszone 08.06.2017r.

 
poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.